Telefon Samsung

SAMSUNG

GALAXY S22

Samsung Galaxy S22 5G 128 GB


Nechte se zlákat na chytré telefony Samsung Galaxy S22, stvořené nejen pro zábavu, ale i vysoké pracovní tempo.
O svižný a plynulý výkon chytrého telefonu Galaxy S22 se stará špičkový 4nm procesor s pokročilým grafickým čipem a architekturou RDNA 2 od výrobce AMD. Společně se super plynulou 48–120 Hz obnovovací frekvencí přemění váš gaming na nezapomenutelnou herní jízdu
S pokročilým fotoaparátem telefonu Samsung Galaxy S22 5G přichází i praktická funkce umožňující z vašich záběrů manuálně odstranit náhodné kolemjdoucí, nežádoucí objekty a jiné rušivé elementy. Upravte své snímky dle vlastního gusta přímo v telefonu a podělte se o krásné zážitky i s vašimi přáteli.
Tvoří se vám lépe na větší obrazovce, ale poznámky máte uloženy v telefonu Samsung Galaxy S22? Neztrácejte zbytečně čas kopírováním a přenosem souborů – rovnou se přesuňte na monitor. S praktickým řešením Nedávné aplikace získáte okamžitý přístup k naposledy otevřeným programům, v nichž můžete efektivně dokončit svůj rozpracovaný projekt. Díky okamžité synchronizaci s PC dokážete mezi Galaxy S22 a PC libovolně přecházet, aniž by vás cokoli zdržovalo.

Parametry:
- úhlopříčka displeje 6,1"
- rozlišení displeje: 2340x1080 
- operační paměť 8 GB
- rozlišení zadní kamery 50 Mpx
- rozlišení přední kamery 10 Mpx
- rozměry (VxŠxH): 146x70,6x7,6
- hmotnost: 167 g
- kapacita baterie 3 700mAh

Zobrazit více
 
1.750 BODŮ Platí pouze do vyprodání zásob
 
  • Telefon Samsung
  • Telefon Samsung
  • Telefon Samsung
  • Telefon Samsung