Bezsáčkový vysavač

CONCEPT

VP5240

Vysavač Concept VP 5240

Bezsáčkový vysavač 4A Pet Expert Radical VP5240 je spojením vysoké sací síly a nízké spotřeby. Je velmi tichý, maximální hlučnost dosahuje pouhých 72 dB. Perfektně si poradí s úklidem tvrdých podlah i koberců a také v kategorii filtrace získal nejvyšší hodnocení. Jedná se o skvělého parťáka do každé domácnosti a jeho bohaté příslušenství si zamilují především majitelé chlupatých mazlíčků.
Bezsáčkový vysavač je osazen vysoce účinným ECO motorem o příkonu 800 W, který má dostatečný výkon pro perfektní úklid celé domácnosti. Sací sílu můžete jednoduše upravit díky elektronické regulaci. Systém cyklónu spočívá v odstředivé síle působící při rotaci vysávaného vzduchu na nečistoty a jejich následné odstředění do sběrné nádoby. Hlavní výhodou cyklonových vysavačů je absence sáčků a jejich neměnný výkon při vysávání. Navíc během úklidu nedochází k víření prachu. Omyvatelný HEPA filtr 13 zachytí i ty nejjemnější prachové částice, takže je vhodný i pro alergiky a astmatiky.
Cyklonový vysavač VP5240 nevyužívá klasických sáčků, ale sběrnou nádobu o objemu 2,5 l. Nemusíte tedy sáčky neustále dokupovat, čímž ušetříte nemalé peníze. Plnou nádobu stačí jednoduše stiskem tlačítka uvolnit, vysypat a opět nasadit.

Parametry:
- AAAA účinnost
- příkon: 800 W
- extra tichý: 72 dB
- objem prachové nádoby: 2,5 l
- regulace výkonu
- kovové teleskopické trubky
- měkká zadní kola
- přední kolečko otočné o 360°
- HEPA filtr 13
- délka kabelu: 6 m
- akční rádius: 10 m
- vertikální a horizontální parkovací poloha
- barva: bronzová
- hmotnost: 4,5 kg (bez příslušenství)
- rozměry: 41 x 24 x 26,5 (v x š x h)

Zobrazit více
 
404 BODŮ Platí pouze do vyprodání zásob
 
  • Bezsáčkový vysavač
  • Bezsáčkový vysavač
  • Bezsáčkový vysavač
  • Bezsáčkový vysavač

PODÍVEJTE SE NA PODOBNÉ ODMĚNY z kategorie Dům