Telefon iPhone 15 PRO

APPLE

516 GB

Telefon iPhone 15 PRO 512 GB

iPhone 15 Pro má bytelnou a lehkou konstrukci z leteckého titanu a zadní stranu z texturovaného matného skla. Ceramic Shield na přední straně je pevnější než jakékoli sklo na smartphonu. Navíc je přístroj odolný proti polití, vodě a prachu.
Když je potřeba výjimečný grafický výkon, 6,1″ Super Retina XDR obrazovka s ProMotion zvyšuje obnovovací frekvenci na 120 Hz. Dynamic Island pro změnu ukazuje upozornění a živé aktivity. A na stále zapnutém displeji je pořád vidět, co máte na zamknuté obrazovce. Ani se jí nemusíte dotknout.
Díky GPU profesionální třídy působí mobilní hry neskutečně přesvědčivě. Vyrazí vám dech detailně vykresleným prostředím a realistickými postavami. A protože je A17 Pro neuvěřitelně úsporný, vydrží iPhone na baterii celý den. Výdrž baterie se liší podle používání a konfigurace – další informace najdete na stránce dodavatele.
Se 48Mpx hlavním fotoaparátem zachytíte fotky v super vysokém rozlišení s bohatšími barvami a jemnějšími detaily. Fotoaparát iPhonu 15 Pro dokáže z větší dálky udělat 3× teleobjektivem mnohem ostřejší přiblížené záběry.

Parametry:
- úhlopříčka displeje: 6,1"
- rozlišení displeje 2556x1179
- voděodolný IP68
- výška 146,6 mm
- šířka 70,6 mm
- hloubka 8,25 mm
- hmotnost 187 g
- vnitřní paměť 512 GB
- digitální kompas (magnetický senzor), Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor), Gyroskop, Světelný senzor, Senzor přiblížení (proximity), Barometr, LiDAR

Zobrazit více
 
3.500 BODŮ Platí pouze do vyprodání zásob
 

PODÍVEJTE SE NA PODOBNÉ ODMĚNY z kategorie Dům