Zametací stroj

HAAGA

HAAGA 677

Zametací stroj HAAGA 677 Profi

Zametač HAAGA 677 Profi pro pravidelné zametání velkých ploch do 2.500 m2. Je vhodný např. pro společnosti pro správu majetku, úklidové služby, čerpací stanice, dílny, parkoviště, školy, dvory, sklady a výrobní haly.
Systém diskových kartáčů je rozšířen přídavným válcem na jemné nečistoty. Díky tomu stroje zametají dvakrát v jednom procesu zametání a jsou schopné zachytit i ty nejmenší nečistoty. Vysoce variabilní pro optimální zametací výkon na různých površích (asfalt, beton, písek, nerovné povrchy) díky nastavitelné výšce kartáčů.

Dvojnásobný zametací výkon díky zametacímu TURBO SYSTÉMU - protiběžné diskové kartáče metou nečistoty přímo do sběrné nádoby. Díky přídavnému válci na jemné nečistoty zametají stroje hned 2x a jsou schopné zachytit i ty nejjemnější nečistoty.
Elektrický pohon - žádné tlačení, stroj pouze vedete. LED diody pro indikaci stavu baterie. Plynule nastavitelná výška kartáčů
Zametání v rozích a podél obrubníků a stěn díky přidržovači pro boční vedení (boční vedení - vodící válečky pro pojezd kolem stěn a rohů).
Snadno nastavitelné ergonomické madlo.
Nízká prašnost díky inovativnímu systému proudění vzduchu. Zametač je vybaven dvěma speciálními filtry. Uvnitř stroje se tak vzduch s prachem vyčistí a vede se zpět do oběhového systému
Součástí balení je samostatná nabíječka

Parametry:
- technologie: TURBO ZAMETACÍ SYSTÉM
- pohon: elektrický nebo ruční
- zametací šířka: 77 cm
- objem nádoby na nečistoty (max.): 50 l
- zametací výkon: 3.600 m²/h
- napájeno z baterie: Ano
- typ baterie: 12 V, 12 Ah, olověný akumulátor
- ochrana proti přetížení a úplnému vybití: Ano, elektricky
- rozměry (d/š/v): 80x77x126cm
- hmotnost: 20,2 kg
 

 

Zobrazit více
 
1.370 BODŮ Platí pouze do vyprodání zásob
 
  • Skladem 5 ks Zametací stroj

PODÍVEJTE SE NA PODOBNÉ ODMĚNY z kategorie Stavba